O nás

FlyMedia je společnost, která má jasnou vizi a poslání. Poskytujeme klientům špičkové služby pomocí nejmodernější bezpilotní techniky. Vždy volíme individuální přístup ke klientovi a jeho požadavkům. Naše společnost navazuje na tradice a bohaté zkušenosti s dálkově řízenými modely, které sahají až do roku 1970.

Důraz je kladen na vysokou spolehlivost bezpilotní techniky a na bezpečnost při jejím provozu. Naši piloti mají bohaté zkušenosti a příslušná oprávnění. Veškerá naše technika je pojištěna pro případ škod, a je registrována u Úřadu pro civilní letectví.

Dále se zabýváme vlastním vývojem zařízení a doplňků pro bezpilotní systémy, a individuálními úpravami na přání zákazníků. Zcela zásadní novinkou a unikátním produktem na trhu je náš termovizní systém určený pro drony, který nabízí široké možnosti využití v průmyslu.

Klienty FlyMedia se stalo mnoho významných společností, například BBC (seriál Mušketýři), Škoda Auto nebo Hyundai Nošovice. Spolupracujeme také s technicky zaměřenými fakultami vysokých škol.